Klub dzisiaj

 

http://www.mkt-lodz.com/imagesCms/galfoto_210_1369117247l.jpg

Miejski Klub Tenisowy w Łodzi od lat zajmuje wysokie lokaty w klasyfikacji generalnej Polskiego Związku Tenisowego za wyniki sportowe we wszystkich kategoriach wiekowych. Szkoleniem podstawowym, wyczynowym i rekreacyjnym objętych jest ponad 200 dzieci i młodzieży, z którymi pracuje ośmioosobowa kadra trenerska, w tym dwóch trenerów drugiej klasy. W okresie wakacyjnym organizujemy dwutygodniowe obozy szkoleniowe gry w tenisa ziemnego.

Współpracujemy ze szkołami podstawowymi, gimnazjami, liceami, technikami, uczelniami wyższymi, instytucjami i firmami. Udostępniamy dziesięć  odkrytych kortów ziemnych, z których trzy mają sztuczne oświetlenie.

Zimą dysponujemy trzema kortami ziemnymi w hali pneumatycznej .Klub posiada również  halę tenisową z  trzema kortami o nowoczesnej nawierzchni sztucznej  takiej jak na US OPEN  z zapleczem szatniowym  i sanitarnym, przystosowaną do potrzeb   osób niepełnosprawnych.. Na terenie Miejskiego Klubu Tenisowego znajduje się budynek klubowy z salą gimnastyczną , szatniami z natryskami, siłownią, salą telewizyjną i klubową kawiarnią.

Na kortach MKT Łódź życie tętni siedem dni w tygodniu, w ciągu całego roku grają tu setki zawodniczek i zawodników, a także miłośnicy i entuzjaści tenisa . Przy klubie działa Łódzka Liga Tenisa  Amatorskiego która skupia ponad 100 graczy.Widok całej rodziny grającej w tenisa nie jest niczym szczególnym, bo w tenisie można się zakochać w każdym wieku. W Miejskim Klubie Tenisowym organizujemy  Turnieje Zawodowe ,Amatorskie, imprezy okolicznościowe (urodziny,imieniny itp), oraz imprezy integracyjne .Serdecznie zapraszamy do Miejskiego Klubu Tenisowego - Park im. Księcia J. Poniatowskiego - ul. Żeromskiego 117.

 

 

Sponsorzy i partnerzy

    
Miejski Klub Tenisowy Żeromskiego 117 90-542 Łódź e-mail: biuro@mkt-lodz.com telefon: (42) 637-65-04 faks: (42) 636-02-72
Copyright © MKT design by SQUARE